Konzultace

 Zavolejte nám na telefonní číslo +420739678659 nebo zanechte vzkaz a své tel.číslo .Zavoláme vám hned jak to bude možné

Jméno E-mail Telefon Vybete zákrok
Text zprávy
Chcete přiložit fotografie? Klikněte sem.
#
dočasné pozastavení činnosti
31.01. 2024
pozastavení činnosti
> více »

Secrets toSuccess in Aesthetic Medicin and Surgery
28.10. 2015
Ve dnech 2-3.října 2015 se MUDr. Vrbický zůčastnil kongresu v Barceloně. Přínosem byla konfrontace názorů na operační postupy v oblasti ...
> více »

Omlazení obličeje očima plastického chiruga
06.04. 2015
Pro plastického chirurga je výzvou obličej omladit a vrátit mu jeho svěžest a krásu. Je však nesmírně obtížně krásu vytvořit tam, kde ...
> více »

Úvod > Novinky od nás > Mezinárodní symposium plastické chirurgie na téma „Aplikace tuku a regenerace tkání“

Mezinárodní symposium plastické chirurgie na téma „Aplikace tuku a regenerace tkání“

V září 2011 se vedoucí lékař naší kliniky, MUDr. Jiří Vrbický, zúčastnil jako jediný z České republiky mezinárodního symposia v Miláně na téma aplikace tuku a regenerace tkání.

V září 2011 se vedoucí lékař naší kliniky, MUDr. Jiří Vrbický, zúčastnil jako jediný z České republiky mezinárodní konference  v Miláně na téma aplikace tuku a regenerace tkání („Fat injection and Tissues Regeneration. Improved techniques for achieving better outcomes“).

Přednášky předních světových odborníků v této oblasti plastické chirurgie a nejnovější poznatky ve výzkumu a využití tukové tkáně nás utvrdili v tom, že naší klinikou prosazované metody jsou správné (více viz naše články Projevy stárnutí kolem očí - estetická kriteria, Lipofilling nebo lipografting? a Liposukce současně s lipofillingem nebo lipograftingem). Konference přinesla i řadu praktických inovativních postupů a technik, které budeme využívat pro další zlepšení péče o naše pacienty.

 
#
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Odkazy