Konzultace

 Zavolejte nám na telefonní číslo +420739678659 nebo zanechte vzkaz a své tel.číslo .Zavoláme vám hned jak to bude možné

Jméno E-mail Telefon Vybete zákrok
Text zprávy
Chcete přiložit fotografie? Klikněte sem.
#
Secrets toSuccess in Aesthetic Medicin and Surgery
28.10. 2015
Ve dnech 2-3.října 2015 se MUDr. Vrbický zůčastnil kongresu v Barceloně. Přínosem byla konfrontace názorů na operační postupy v oblasti ...
> více »

Omlazení obličeje očima plastického chiruga
06.04. 2015
Pro plastického chirurga je výzvou obličej omladit a vrátit mu jeho svěžest a krásu. Je však nesmírně obtížně krásu vytvořit tam, kde ...
> více »

International 9th Wrist Symposium, Universitätsklinik für Unfallchirurgie, Innsbruck
15.10. 2014
9. ročník mezinárodního sympozia věnovaného problematice chirurgie ruky a zápěstí.
> více »

Bradové implantáty

Vzájemný ideální poměr brady,nosu a čela se podílí na harmonickém vzhledu tváře. Vzhled brady dokresluje charakteristický výraz tváře. Často podle velikosti a tvaru brady bývají odhadovány vlastnosti jedince. Prominující, široká brada bývá přisuzována rozhodným jedincům a ustupující brada by měla být známkou slabosti. Proto úprava tvaru brady buď samotná nebo v kombinaci s jinými estetickými výkony je významným nástrojem k dosažení žádoucího estetického a harmonického vzhledu tváře.

Nejčastější estetickou operací brady bývá operace ustupující nebo malé brady.

K úpravě je možno použít různé metody:

  1. Zvýraznění brady a vyhlazení prohlubní po obou stranách brady,ke kterému dochází s přibývajícím věkem  lze dosáhnout  lipograftingem  tj. transplantací tuku.

  2. Úprava nevýrazné  nebo ustupující brady lze dosáhnout stomatochirurgickým zákrokem  kdy se oddělí spodní okraj dolní čelisti  a vysune dopředu.

  3. Asi nejčastěji prováděnou operací je  vložení bradového implantátů.Mohou se použít implantáty silikonové, nebo z jiných materiálů. Na našem oddělení  používáme  implantáty z Porexu. Jedná se o  lehkou  porésní hmotu, kterou organismus dobře snáší a která postupně proroste  okolní tkání. Proto se implantát nikam neposune, jak tomu někdy bývá u implantátů silikonových. Implantáty je možné zavádět řezem z  dutiny ústní. Nejsou pak sice zevně viditelné žádné následné jizvy, ale je při tom výrazně vyšší  riziko zanesení infekce. Také vlastní hojení po operaci trvá déle.

My proto zavádíme implantáty z malého příčného řezu ve vrásce pod bradou, kde sice zůstane malá jizvička, ale ta je časem úplně nenápadná.

Operaci  provádíme většinou v celkové anestesii, vyjímečně jen v lokální anestesii. Po operaci je pacient hospitalizován  1-2 dny. Někdy může pooperační otok přetrvávat 7-10 dnů. Návrat k běžné pracovní činnosti  je možný do 5-10 dnů.

 
> Před/Po fotky - Bradové implantáty
#
Error 404 (Not Found)

404

Stránka nenalezena

Je nám líto, ale požadovaná stránka nebyla nalezena.
Překontrolujte prosím, zda jste zadali URL adresu správně, případně kontaktujte webmastera.

Page not found

The requested URL was not found. If you entered the URL manually please check your spelling and try again or contact webmaster.


Odkazy